Kategorie

Newsletter

Gadżety Indigo

Gadżety firmowe Indigo: idealne do salonów kosmetycznych

Upiększ swój salon z Indigo gadżetami! Ręczniczki, zapachy salonowe, plakaty, ekspozytory, kalendarze i wiele innych wpasują się w każde wnętrze. Koszulki, szlafroki, tuniki będą dopełnieniem Twojego wizerunku jako stylistki. Niech wszyscy widzą, że jesteś profesjonalistką. Wysokiej jakości materiał chroni ich kolor i strukturę. 

Estetyczne i praktyczne gadżety Indigo

Postaw na oryginalne gadżety firmowe Indigo i przekonaj się, że nie tylko pozytywnie wpłyną na wystrój Twojego salonu, ale także ułatwią Ci pracę. Indigo wzorniki kolorów pozwolą na ekspozycję barw lakierów, zaś ręczniki Indigo przyczynią się do zwiększenia wygody Twoich klientek. 

  • Bransoletki
  • Gadżety firmowe
  • Ręczniki
  • Wzorniki

    W jaki sposób najłatwiej wybrać kolor lakieru hybrydowego? Prezentujemy wygodne wzorniki Indigo, dzięki którym w łatwy sposób zdecydujesz się na dany odcień hybrydy. To bardzo czytelna metoda prezentacji barw. Nie zawsze bowiem to, co w buteleczce, tak samo prezentuje się na paznokciu. Paletę Indigo możesz przyłożyć do dłoni i przekonać się, w jaki sposób będzie się na niej prezentował wybrany kolor.

    Wzorniki lakierów Indigo - różne rodzaje

    W naszym sklepie internetowym prezentujemy szeroki wybór wzorników lakierów. W zależności od tego, jak wiele kolorów chcesz zaprezentować, możesz wybierać z większych i mniejszych palet owalnych: przeroczystych i mlecznych. Jeśli w swojej kolekcji posiadasz dużo więcej odcieni, zdecyduj się na Indigo wzornik na kółku z 50 sztukami tipsów lub model z wymiennymi elementami, na którym regularnie będziesz mogła zmieniać wybrane barwy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru także innych produktów, takich jak Indigo krem do rąklakiery hybrydowe Indigo czy efekt syrenki.