Kategorie

Newsletter

Gadżety Indigo

Upiększ swój salon z gadżetami Indigo! Ręczniczki, zapachy salonowe, plakaty, ekspozytory, kalendarze i wiele innych wpasują się w każde wnętrze. Koszulki, szlafroki, tuniki będą dopełnieniem Twojego wizerunku jako stylistki. Niech wszyscy widzą, że jesteś profesjonalistką. Wysokiej jakości materiał chroni ich kolor i strukturę.

  • Bransoletki
  • Gadżety firmowe
  • Ręczniki
  • Wzorniki

    W jaki sposób najłatwiej wybrać kolor lakieru hybrydowego? Prezentujemy wygodne wzorniki Indigo, dzięki którym w łatwy sposób zdecydujesz się na dany odcień hybrydy. To bardzo czytelna metoda prezentacji barw. Nie zawsze bowiem to, co w buteleczce, tak samo prezentuje się na paznokciu. Paletę Indigo możesz przyłożyć do dłoni i przekonać się, w jaki sposób będzie się na niej prezentował wybrany kolor.

    Wzorniki lakierów Indigo - różne rodzaje

    W naszym sklepie internetowym prezentujemy szeroki wybór wzorników lakierów. W zależności od tego, jak wiele kolorów chcesz zaprezentować, możesz wybierać z większych i mniejszych palet owalnych: przeroczystych i mlecznych. Jeśli w swojej kolekcji posiadasz dużo więcej odcieni, zdecyduj się na Indigo wzornik na kółku z 50 sztukami tipsów lub model z wymiennymi elementami, na którym regularnie będziesz mogła zmieniać wybrane barwy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru także innych produktów, takich jak Indigo krem do rąklakiery hybrydowe Indigo czy efekt syrenki.