Kategorie

Newsletter

Pędzle Indigo

Pędzle Indigo są posłuszne Stylistom i niesamowicie ułatwiają codzienną pracę. Jeden pędzel wystarcza na długie lata pracy. Włosie pozostaje sprężyste, w idealnej formie, nie rozchodzi się na boki. Są precyzyjnie wyprofilowane. Każda stylistka znajdzie w naszej ofercie swoje idealne narzędzie pracy, dzięki któremu wyczaruje prawdziwe dzieła sztuki!

  • Pędzle metoda żelowa
  • Pędzle metoda akrylowa
  • Pędzle do zdobień

    Każda stylistka, chcąc się rozwijać, prędzej czy później powinna się nauczyć tworzyć mniej lub bardziej skomplikowane wzory na paznokciach. Niezbędne wówczas okażą się pędzle do zdobień Indigo, dzięki którym wykona ciekawe i wyjątkowe stylizacje. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór pędzelków do akrylu i hybryd, a także innych produktów, takich jak lakiery do paznokci IndigoMineral Base Indigo czy przydatny przy wykonywaniu zdobień Sugar Effect.

    Który pędzel do zdobień Indigo wybrać?

    W zależności od tego, jaki typ wzoru chcesz wykonać, powinnaś wybrać właściwy rodzaj pędzla do zdobień. Odpowiedni model znacznie ułatwi i usprawni Ci pracę. Przy decyzji kieruj się przede wszystkim takimi kwestiami jak rodzaj, kształt, grubość i długość włosia pędzelka, a także jego zabezpieczenie. Oferowane przez nas pędzle do zdobień Indigo sprawdzą się doskonale zarówno w profesjonalnych salonach kosmetycznych, jak i w domowym użytku. Wybierz któryś z metalowych lub drewnianych wzorów i ciesz się wygodą użytkowania!

  • Pędzle do odpylania