Kategorie

Newsletter

Lakiery Hybrydowe Indigo

Lakiery hybrydowe do paznokci Indigo: bogactwo kolorów

Oferowane przez nas lakiery hybrydowe Indigo to trwałość, jakość i rewelacyjna przyczepność. Nie płowieją i nie zmieniają koloru. Ty i Twoje klientki zasługujecie na brak odprysków oraz 100% soczystego koloru nawet po 6 tygodniach noszenia paznokci. Dzięki konsystencji i dobremu napigmentowaniu Indigo lakierów hybrydowych uzyskujemy głębię koloru już po 2 warstwie. Produkty te są bezpieczne dla płytki, rozpuszczają się w acetonie. Tak dużej palety barw nie znajdziesz nigdzie indziej! Wybierz ten z kolorów, który najbardziej do Ciebie pasuje!

Sprawdź także Indigo lakiery do paznokci zwykłe, a także Indigo wzorniki kolorów, które mogą okazać się nieocenione w Twoim salonie!

Podkategorie

 • Kolekcje
 • Bazy i Topy Hybrydowe

  Podstawą każdego manicure'u hybrydowego jest odpowiednia baza do paznokci. Tak samo za jego wykończenie odpowiada dobrej jakości top Indigo. W zależności od tego, jaki efekt chcesz uzyskać, powinnaś zdecydować się na właściwy rodzaj tych produktów. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór baz do paznokci hybrydowych oraz topów. Sprawdź także inne artykuły od Indigo, takie jak Indigo lakiery czy efekt Glammer Silver.

  Baza i top – które wybrać?

  Wszystkim rozpoczynającym swoją przygodę z wykonywaniem manicure'u proponujemy klasyczną bazę do paznokci Indigo. Naszym absolutnym hitem jest jednak baza mineralna Indigo, dostępna w kilku odcieniach. To właściwie produkt 3 w 1, ponieważ pełni on funkcję jednocześnie bazy i koloru, nie wymaga także wykończenia top coatem. Na zniszczonych paznokciach dobrze sprawdzi się baza proteinowa Indigo. Jeśli chodzi o topy Indigo, wyróżniamy klasyczne, matowe oraz specjalne do jasnych kolorów zapobiegające ich szybkiemu zżółknięciu. Sprawdź, który z produktów najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku!

 • Fluomania Collection
 • Think Spring Collection

 • Venice Collection
 • Lakiery hybrydowe
 • Zestawy hybrydowe